2.El Plastik Palet

  Anasayfa » 2.El Plastik Palet

  Diğer palet modellerine kıyasla yükte oldukça hafif olan Plastik paletler taşınma açısından çok daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca ahşap ya da diğer yardımcı malzemelerden elde edilen diğer paletlere göre plastik paletler hava koşullarından öyle çabuk etkilenmez ve çok daha dayanıklıdır. Kullanım açısından uzun ömürlü ve ikinci ellerinin düşük maliyetli olmasından dolayı 2.el plastik palet tedarik sağlayıcısı firmalara olan talepler artmıştır.

   

  2.El Plastik Palet Fiyat 2024

  2.El Plastik Palet Fiyatı, istediğiniz ölçülerde ve çeşitlerde hizmet veren firmamızdan teklif alabilirsiniz.

  ÜrünFiyat
  80×120 2.El Üstü Düz Plastik Palet Fiyatı0 TL + KDV
  100×120 2.El Üstü Düz Plastik Palet Fiyatı0 TL + KDV
  80×120 2.El Delikli Plastik Palet Fiyatı0 TL + KDV
  100×120 2.El Delikli Plastik Palet Fiyatı0 TL + KDV
  Özel Üretim Plastik Palet FiyatıTeklif İsteyin

   

  2.El Plastik Palet Nedir ?

  Doğaya zarar vermemesinin yanı sıra tüm bu yukarıda yazdığımız artılar 2.el plastik palet kullanımında ve sonrasında herhangi bir Hijyen kaygısı yaşanmadığını özellikle altını çizerek belirtmek isteriz. Bu durum son zamanlarda ikinci el olarak tabir edilen plastik paletlerde yerli ticaret anlamında yepyeni bir piyasa oluşmasını sağladı. Şu anda sadece ülkemizde değil tüm dünyada ikinci el plastik paletler kullanılmaktadır. Plastiklerin doğaya geri kazandırılması kadar malzeme yönünden belli standartlarda olması nedeniyle palet tedarikçi firmalar farklı uygulamalar başlattı.

   

  İkinci El Plastik Palet Nedir ?

  İkinci el plastik palet kullanımım neden doğru seçimin olduğunu ele alalım. Plastik paletler doğaya kazandırılabilen yani sürdürülebilir malzemelerden üretildiğinden nakliye alanında her türlü eşyanın kolay ve zahmetsiz şekilde taşınmasının yanı sıra gıda ve kimyasal madde üreten firmalar tarafından da sıklıkla tercih edilir olmuştur. Bu nedenle plastik paletler her zaman en iyi ve doğru seçim olmuştur.

   

  Kullanım Alanları

  Hava deniz demir yolu yük taşımasında her türlü eşyanın taşınma ve nakliye aşamasında kullanılan plastik paletler diğer malzemelerden üreten paletlere kıyasla çok daha az yıpranır. Ayrıca zaman ve nakliye kaybını azalttığından kullanım kullanıcısına eşsiz bir avantaj sağlar. Bu da taşınma sırasında eşyaların daha güvenli koşullarda taşınması anlamına gelir. Ürün ve eşyaların çok daha az hasarlı taşınması sonuç olarak kullanıcısına daha yüksek kazançlar elde edilmesidir.

   

  Neden Tercih Etmeliyim ?

  İkinci el plastik palet fiyatları sıfır plastik paletlere göre daha makul kabul olmasından dolayı tedarikçi firmalara olan rağbet oldukça artmıştır.

  Kullanım açısında daha yüksek maliyetlerde satılmakta olan sıfır plastik paletler den neredeyse hiç bir farkı yoktur. Hijyenik uygun fiyatta olduğundan plastik palet tedariki yapan firmalar tercih edilmektedir.

   

  Avantajları

  1. Büyük ve küçük ölçekli birçok firma tarafından tercih edilen ikinci el plastik palet ürünleri taşıma ve nakliyenin yanı sıra firmalar tarafından eşya ve ürün istiflemede kullanılır.
  2. Atıl halde olan plastik paletlerin yeniden üretimi yapıldığından sadece kullanıcısı ve tedarikçi firmaya değil, üreticiye de çok daha az maliyetle üretim yapma olanağı sağlar.
  3. Kaliteli malzemelerden üretildiğinden yazımızın da başında belirtmiş olduğumuz gibi sağlık ve hijyen açısından herhangi bir riski ve kullanım kaygısı olmaz.
  4. Kullanım açısından sizlerin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verdiğinden size her zaman profesyonel ve seçkin çözümler sunulmasına olanak sağlar.
  5. Kimyasal ürünlerin bulundurulduğu firmalar kadar gıda üzerine çalışan firmalar için tercih edilen plastik paletler fiyat olarak çok daha maliyetli olsa da dayanıklı olduğundan uzun zaman zarar görmeden kullanılmaktadır.
  6. Plastik paletler diğer paletlere göre Hijyenik olmasının en önemli nedenlerinden biride buharla daha kolay temizlenebilir olmasıdır.
  7. Kullanım sırasında diğer paletler gibi küçük darbelerde karşısında dayanıklıdır. Ürün Yükleme ya ad boşaltma esnasında herhangi bir hasar kırılıp dökülme gibi durumlarda tabanında cam parçası ya da kırık parça barındırmaz.
  8. Hafif yapısıyla en pratik taşıma ekipmanı olarak tan bilinen plastik paletler ahşap ve diğer malzemelerden üretilmiş olan paletlere kıyasla önemli bir taşıma avantajına sahiptir.

   

  Tıkla Ara