1994 yılından beri güvenle...

Plastik Palet Fiyatları

Anasayfa » Plastik Palet Fiyatları

İstanbul ve çevre illerin sanayi sektörü için ihtiyaç duyduğu palet ürünlerinin, kalitesi ve tam güvence altında temini için çeşitli hizmetleri müşterilerimizi aktarmaktayız. Şirketimizin sanayi sektörü için kaliteli üretim sağlayan ve ürünü tedarikçisi ile buluşturan öncü firma olduğunu referans çalışmalarımız ile göstermekteyiz. Ürünlerimizi, hizmet kalitemizle beraber uygun plastik palet fiyatları ile müşterilerimize sunuyoruz.

Plastik Palet Fiyatları: Plastik Palet Fiyat 2020

Plastik palet, plastik malzemeden üretilen uzun ömürlü ve kolay temizlenebilir paletlere denir.

Ürün Fiyat
80×120 Üstü Düz Plastik Palet Fiyatı Sorunuz..
100×120 Üstü Düz Plastik Palet Fiyatı Sorunuz..
80×120 Delikli Plastik Palet Fiyatı Sorunuz..
100×120 Delikli Plastik Palet Fiyatı Sorunuz..
Özel Öretim Plastik Palet Fiyatı  Teklif İsteyin

 

Plastik Palet Fiyatları Nedir ?

Günümüzde pek çok fabrika ve büyük ölçekli işletmelerde plastik paletler kullanılabilmektedir. Diğer paletlerin dezavantajları birçok bakımdan sorunlara yol açabilmektedir. Örneğin; Diğer paletler plastik paletlere nazaran daha kısa ömürlüdürler. Mikrop ve mantar oluşumlarını diğer paletler üzerinde görülme ihtimali oldukça fazla olmaktadır. Çeşitli hastalıkların oluşması durumu da ayrıca bulunmaktadır. Bu dezavantajlarından dolayı, üretimlerimiz plastik palet yönünde olmaktadır. Serbest piyasa ve sanayi için ihtiyaç doğrultusunda üretilen plastik palet fiyatları ise diğer paletlere göre daha karlı olmaktadır.

 

Fabrika ve Ticarethane İçin Plastik Paletler

Sanayi işletmeleri, fabrika ve ticarethanelerin ihtiyaç duydukları paletleri, müşteri politikamıza bağlılığı esas alarak uygun plastik palet fiyatları ile hizmetimizde bulunduruyoruz. Gelişen ve değişen sanayi sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda şirketimizde ihtiyaç ürünlerinin sürekli karşılanabilmesi adına yeni üretimler gerçekleştiriyoruz. Üretim ürünlerimizden olan plastik palet fiyatları ise piyasada bulunan plastik palet ürünleri ile aynı fiyatlarda seyretmektedir. Ancak ilave hizmetlerimiz ve ekstra ürün kalitesi ayrıcalığımız ile fabrika ve ticarethanelere İstanbul ve yakın iller için palet sağlamaktayız.

 

Farklı Kategoride Plastik Palet Ürünleri ve Fiyatları Hakkında

Farklı sanayi sektörleri için farklı palet ürünleri gereklilik oluşturabilmektedir. Aynı palet ürününün farklı hizmetleri gerçekleştirmesi mümkündür. Ancak ihtiyaç duyulan palet ürününün hizmeti tam teşekküllü gerçekleştirebilmesi için ürünün hizmet için üretilmiş olması önemli olmaktadır. Sanayi sektörleri için ayrıcalıklı hizmet anlayışına göre üretilen farklı kategoride ki bu ürünlerimiz;

 

  1. Plastik Raf Paleti(Profil Destekli): Hafif ağırlıkta olmasına karşın raf kapasitesi neredeyse 100 katından fazla olmaktadır. Kaldırdığı güç ile çeşitli şekillerde raf üzerinde ürünleri muhafaza edebilmektedir. Statik kapasitesi ise oldukça yüksek bir üründür. Profil destekli olması yük taşıma kapasitesini daha da arttırmıştır. Bu ürünümüz, ihtiyaç yeterliliğini en iyi şekilde karşılayabilmesi için üretilmiştir.

 

  1. Plastik Palet AP 1000/1200/14MM: Yük taşıma kapasitesi oldukça yüksek olmaktadır. Dinamik 800 kg, statik 2000kg özellikleri ile fabrika ve ticarethanelere satış hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

 

  1. Plastik Palet AP Hijyenik Modelleri: İdeal ölçülerde ihtiyaca göre tasarlanmıştır. Mikrop ve benzeri organizmaların palet üzerinde yer almasını engeller.

 

  1. Plastik Palet AP Mono Blok: Diğer paletlerden pek çok bakımdan daha avantajlı olduğu söylenebilir. Yük taşıma kapasitesi 4 – 5 kat daha fazladır. Diğer paletteki çivi gibi delici unsurlar bulunmaz.

 

bu kategoride bulunan paletlerin ayrıca kendi sınıfında farklı modelleri de yer almaktadır. ile şirket bünyemizde yer almaktadır. Plastik palet fiyatları için belirlediğimiz fiyatlar, tercih edilen ürüne göre değişiklik göstermektedir.

 

Sürekli Artan Üretim Kapasitesi

Hizmetlerin, sürekli artış gösteren müşteri grafiği ile daha iyi aktarılabilmesi adına üretim kapasitesi de günbegün artış göstermeye devam etmektedir. Şirketin esas aldığı müşteri politikası için ihtiyaç ve yeterlilik durumları kapsamında üretimler gerçekleştirilir. Sürekli yenilikler uygulanarak en çok verimin elde edileceği ürün için düzenlemeler yapılır. Üretim kapasitesini artırarak daha fazla müşteri kitlesine ulaştığımız hizmetin kalitesini müşteriye uygun plastik palet fiyatları ile aktarmaktayız.

 

Müşteri İlişkisi İçin: Danışmanlık Hizmeti

Müşteri ilişkisinin önemli ölçüde çözüme fayda sağlayacağı ele alındığında bu düzenlemenin gerekliliği ön plana çıkabilmektedir. Müşteri ile fikir alışverişi sağlanarak danışmanlık gerçekleştirilir. Müşterinin ayrıca sorunlarına ilişkin pratik çözümler ve hızlı çözümler şeklinde çözüm yöntemleri kullanılır. Danışmanlık hizmeti ile ekstra katkısı olan tavsiye danışmanlığı da yer almaktadır. Müşteri odaklı hizmet politikamızın gerekliliği olarak danışmanlık hizmetini de ilgili birim kadromuz ile müşterilere aktarıyoruz. Ayrıca danışmanlık hizmeti alarak da plastik palet fiyatları hakkında bilgi edinebilir ve çeşitli ihtiyaçlara yönelik bilgiler elde edilebilmektedir.

 

Son Teknoloji Plastik Palet : Fiyatları

Son teknoloji palet ürünlerinin gereklilik durumu, ihtiyaç duyulan sektörlerin ihtiyacına göre sürekli olarak değişebilmektedir. Bu durumun gelişim ile bağlantısı oldukça yüksek ihtimaldir. Gelişim ve yenilikleri takip ederek firmamızı olumlu/olumsuz etkileyecek faktörleri ele alıyoruz. Gelişen ve yenilenen sektörler için palet ürününün de geliştirilmesi yönünde planlamalar uygulanır. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda doğrudan talebin akabinde temin edilen palet, fabrikaların hizmetlerin katkıda bulunur. Teknoloji ile geliştirilen ve daha iyi hizmet kalitesi bulunan paletlerin, plastik palet fiyatları ise ihtiyaca hizmeti göz önünde alındığında uygun fiyatlarda seyretmektedir.

 

Ürünlerin Teslimatı

Temini gerçekleştirilmesi planlanan plastik paletin, düzenlemeler ile teslim işlemleri gerçekleştirilir. Fabrika veya ticarethanelerin talep ettiği paletin, hizmet kalitesi ve yeterliliğine ilişkin son değerlendirmeler yapılır ve müşteriye teslim edilir. Ürünün değerlendirmesi sonucunda herhangi bir sorunun karşılaşılması durumunda, ürün iptali söz konusu olabilir. Bu değerlendirmenin ve aşamaların gerçekleşmesi ekstra avantajlı olarak müşteri lehine bulunmaktadır. Ürün teslimatı da ekstra değerlendirme ile Arda Plast hizmetinde yer almaktadır.

Call Now ButtonTıkla Ara