1994 yılından beri güvenle...

Plastik Palet İstoç Alım ve Satımı Fiyatları

Plastik Palet İstoç Alım ve Satımı Fiyatları

plastik palet İstoç, üretiminde plastik malzeme kullanılarak üretilen paletlerdendir. Kalın ve dayanıklı plastik kullanılarak üretilen bu paletler, demir veya ahşapla taşınan yüklerin daha düşük ağırlıklarda olmak şartıyla taşınmasında bile kullanılabilmektedirler. Plastik olması plastik palet İstoç ürünlerinin kullanımını kısıtlamamakta veya taşıdığı yük konusunda herhangi bir kısıtlamanın oluşmasına neden olmamaktadır.

Palet olarak kullanılan ekipmanlar yük taşımada profesyonel çözümler sunan ekipmanlar arasındadır. Yük taşımanın külfetli ve ağır yükünü hafifletmede son derece başarılı çözümler sağlayan paletler, farklı üretim özelliklerine sahip olabiliyorlar. Bu özellikler üretiminde kullanılan malzeme ve hammadde ile açıklanabilmektedir. Ahşap, demir veya plastik malzemeler kullanılarak üretimi yapılan paletler bulunmaktadır.

Boyut olarak farklı ebatlarda üretimi yapılabilen plastik paletler, mahiyeti ve kullanımında tercih edilen madde itibari ile demir veya ahşap olarak üretimi yapılan paletlere nazaran daha düşük ağırlıklı yüklerin taşınmasında tercih edilmektedirler. Belirli kalınlıklarda ve ölçülerde üretilen plastik palet İstoç ürünler Türkiye sanayisinin farklı sektörlerinde taşınmaya muhtaç tüm ürünlerin taşınmasında kullanılabilmektedirler.

 

plastik palet İstoç ürünler, küçük çaplı forklift veya forklift benzeri taşıyıcılarla taşınmaya uygun olarak üretilmişlerdir. Kendi ağırlıkları oldukça düşüktür. İşi biten ve başka ürünlerin istiflenmesi ve sabitlenmesi amacıyla kullanılacak olan plastik palet İstoç ürünler, insan gücüyle rahatlıkla taşınabilecek nitelikte ve hafiflikte paletlerdir.

 

Plastik Palet İstoç Fiyatları

 

Boyutları, renkleri ve tasarımları bakımından değerlendirildiklerinde İstoç plastik paletlerin bütün sektör temsilcileri tarafından rahatlıkla tercih edilebilecek ve kullanılabilecek özelliklerde olduğu görülmektedir. Estetik bir görünüme sahip olan İstoç plastik paletler, aynı zamanda boyut olarak da işletmelerde ve depolarda daha az yer tutacaktır. Taşıma işlerini daha dar alanda profesyonelce yapılmasına olanak sağlayacak modellere sahiptirler.

 

Plastik Palet Kazandırıyor

 

Plastik palet istoç ürünüler fiyatları ile de dikkat çekici ürünlerdir. Satın alınması ve sürekli olarak kullanılmak üzere saklanması kolaydır. Birbirlerine geçebilen özellikte üretilmiş paletlerden alarak onlarcasını çok küçük alanlarda depolayabilir ve bir sonraki taşıma ve nakliye işine kadar bekletebilirsiniz.

 

Depolarda veya ambarlarda yer tutmadığı gibi taşıma ve nakliye işlerinde taşınan yükün daha fazla ağırlaşmasını sağlamayan hafif paletler, işletmelere maliyet avantajları ve işgücü kazanımları sağlamaktadır. Hızlı, güvenilir ve pratik uygulamalar sayesinde plastik paletler ile nakliye işlerinizde ayrıca zamandan da kazanırsınız.

 

 Geri Dönüşümü Mümkün Malzemeler

 

Geri dönüşümünün kolay olması plastik paletlerin alınmasını ve satılmasını kolaylaştırıyor. Firmamız tarafından üretilen plastik paletler bir geri dönüşüm ürünüdür. Plastik malzemelerin işlenmesi ile bizzat firmamız tarafından üretimi yapılan plastik paletler, bu özelliği ile Türkiye ekonomisine büyük katkılar sunmaktadır.

 

Plastik ürünlerin tesislerimizdeki makinelerde işlenmesi ve palet haline dönüştürülmesi sonucunda işe yaramaz ve geri dönüşüme ayrılmış malzemelerin katma değeri daha yüksek bir ürün haline dönüşmesi, milli gelirimiz için de önemli katkılar sunmaktadır.

 

Sağlığa Dost Ürünler

 

Firmamızda üretimi yapılan ve geri dönüşüme alınan plastik malzemelerden üretilen paletler, insan sağlığına zararı dokunmayan ve herhangi bir kimyasal salarak taşımasını yaptığı ürünlere zarar verici bir özellikte değildir. Güvenilerek kullanılabilecek ürünlerdir. Dokunma veya temas sonucunda da herhangi bir hastalığa sebebiyet vermeyecek niteliği bulunmaktadır.

 

İnternet sitemizi ziyaret ederek üretimini yaptığımız plastik paletler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Toplu siparişleriniz ve parça siparişleriniz için firmamızın internet sitesinden bizimle iletişime geçebilir telefonlarımızı arayarak sipariş verebilir veya randevu alarak ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

 

Türkiye’nin öncü plastik palet firması olarak satışını yaptığımız plastik paletlerimizden satın alarak nakliye ve taşıma işlerinizi daha güvenilir, hızlı ve sorunsuz olarak yapabilirsiniz.

23 Aralık 2019
114 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonTıkla Ara