1994 yılından beri güvenle...

Plastik Palet Satışı

Anasayfa » Plastik Palet Satışı

Günümüzde plastik palet konusunda 1994 yılından bu yana hizmette olan Arda Plast kesintisiz hizmetine devam etmektedir. İlk olarak İstanbul Halkalı bölgesinde kurulan firma plastik palet satışı konusunda İstanbul ve çevre illerde yer alan sanayi bölgeleri, fabrikalar ve diğer birçok kuruluşun plastik palet konusunda ki duyduğu ihtiyaçları karşılamak üzere hizmet sunmaktadır. Firma hizmet kalitesinin yanı sıra uygun fiyat seçenekleriyle de plastik palet satışı alanında müşteri memnuniyetini ticarette ön safa koymaktadır.

 

Plastik Palet Nedir ve Hangi Alanlarda Kullanılır

Plastik paletler farklı boyutlarda ve ağırlıklarda çeşitli teknolojik özellikler ve renk seçenekleri dahilinde üretilmektedir. Bu malzemeler gerektiğinde özel projeler oluşturularak ortaya koyulmakta ve birçok deneme ve kontrol sürecinden sonra müşterilerin kullanımına sunulmaktadır.

Ürünler müşterilerin taleplerine yönelik olarak sıcak yada soğuk veya güneş etkileri gibi ve hatta ateşe dayanıklı madde ve malzemeden üretilebilmektedir.

Bu anlamda çeşitli firmalar tarafından üretilen çeşitli kalitelerde ki plastik paletler birbirinden farklı ölçülerde olan ve desenleri, renk çeşitleri ve ağırlık ölçülerine göre ayrılan özelliklere sahip bulunmaktadır. Yine gelen talepler doğrultusunda serigrafik malzeme, tampon baskı veya lazer baskı türlerinde olduğu birçok teknolojik biçimlerde müşterilere uygun olan kodlama, numara veya firma adına dair ürünlerde uygulanabilmektedir.

 

 Plastik Palet Satışı : Firmanın Sağladığı Hizmetler Nelerdir ?

 1.  – Öncelikle firma sıfır kullanım ve ikinci el olarak birçok türde plastik palet satışı gerçekleştirmektedir.
 2.  – Hemen her standart seviyede plastik palet mevcuttur ve gerektiğinde müşterilerin talepleri doğrultusunda buna uygun paletlerde hazırlanmaktadır.
 3.  – Firma her geçen gün büyüyen bir kapasite ile plastik palet satışı alanında hizmet standart ve kalitesini artırmaktadır.
 4.  – Sürekli olarak yeni yatırım sahalarında yer alan firma birçok alanda gelişme göstermektedir.
 5.  – Yine üretim standartlarında en son ve yeni teknolojiyi takip etmekte ve bunu ürünlerde kullanmaktadır.
 6.  -Genişleyen bir müşteri ağı sürekli artan seviyede plastik palet satışı hizmet kalitesine duyulan güveni göstermektedir.
 7.  – Müşteriler ve kuruluşlar ile güven içerisinde bir ilişki oluşturan firma çalışanlarıyla da ciddi bir organizasyon ve düzen içerisinde çalışmalarını yürütmektedir.
 8.  – Sürekli olarak bilgi ve teknolojisini geliştirmekte ve müşterilerden gelen beklentilerin yada talep edilen hizmetlerin önünde yer alan yenilikler sergilemektedir.
 9.  – Firma tüm çalışmalarını titizlik içinde ilerleyen bir ekip çalışması ve organizasyon ile en kısa zamanda oldukça kaliteli bir biçimde yerine getirmektedir.
 10.  – Gerçekleştirilen tüm çalışmalarda firma çevre temizliği, insan sağlığı ve çeşitli güvenlik tedbirlerini gözeterek faaliyetlerini yürütmektedir.
 11.  – Bu çalışmalar ile firma toplum içerisinde sosyal, kültürel ve iktisadi gelişmeye katkı sunmayı amaçlamaktadır.
 12.  – Yürüttüğü her çalışmada müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarını en üst mertebe gerçekleştirmek için yoğun bir tempo ve titizlikle çalışmalarını yürütmektedir.

 

 Firmada Yer Alan Plastik Palet Çeşitleri Nelerdir

 1.  – Metal profil destekli plastik raf paleti,
 2.  – İhracat plastik palet (Ürünün boyutları, Ağırlık 9kg En 1000 mm Boy 1200 mm Yükseklik 150 mm ),
 3.  – İhracat plastik palet (Ürünün boyutları, Ağırlık 8kg En 1000 mm Boy 1200 mm Yükseklik 150 mm ),
 4.  – Plastik hijyenik palet (Ürünün Boyutları En 1000 mm Boy 1200 mm Yükseklik 150 mm Ağırlık 11.50 kg),
 5.  – Plastik mono blok palet (Ürünün Boyutları En 800 mm Boy 1200 mm Yükseklik 150 mm Ağırlık 8.50 Kg),

 

Sonuç olarak birbirinden farklı standartlarında plastik palet üreten firma gerektiğinde sizlerin taleplerine göre uygun boyutlarda ve seçeneklerde ürünler de sunarak plastik palet satışı konusunda öncü konumunu korumaya devam etmektedir.

Call Now ButtonTıkla Ara