1994 yılından beri güvenle...

Plastik Palet Üretimi

Anasayfa » Plastik Palet Üretimi

Firmaların, fabrikaların ve imalathanelerin, ürünleri düzenli bir şekilde istiflemek, taşımak ve zarar görmesini engellemek adına kullandıkları paletler, uzun yıllar boyunca firmamız tarafından üretilmektedir. İstanbul ve çevresine plastik palet üretimi yapan firmamız, kaliteli işçilik ve kaliteli malzemele ile müşterilerin beğenisini toplamaktadır. Ağırlık olarak diğer palet çeşitlerine nazaran daha avantajlı olan plastik paletler, uzun soluklu olmalarından ötürü kısa zamanda üretim maliyetlerini karşılamaktadır.

Pürüzsüz yapısı ile kıymık ve odun parçası gibi insana zarar verecek unsurlar bulundurmamaktadır. Neme karşı dirençli olan, bakteri üretmeyen plastik paletler insan sağlığına karşı da son derece elverişlidir

İrtibat numaraları vasıtası ile firmamız ile kurulan iletişim sonrası, gerekli hizmet kısa sürede sunulmaktadır. Lokantalarda, ekmek fırınlarında sıklıkla kullanılan plastik paletler, uzun yıllar yapısı bozulmadan kullanılmaktadır.

 

Plastik Palet Üretimi ve İmalatı

Firmamız İstanbul ve çevre illerine plastik palet üretimi yapmaktadır. Deneyimli ve alanında uzman çalışanlarımız vasıtası ile her bir ürünün hiçbir detayı göz ardı edilmeden, itina ile teslim edilmektedir.

Palet kullanımı uzun yol taşımacılığında ürünleri muhafaza etmek adına tercih edilmektedir. Kara yolu, hava yolu ve deniz yolu taşımacılığında kullanılan paletler, ürünlere hasar vermemek ve dokusunu korumak adına tercih edilmektedir.

Firmamız plastik palet üretimi yaparken, müşterilerin istek veren taleplerini göz önünde bulundurarak hareket etmektedir. Uygun ödeme koşulları ve dönem dönem uygulanan indirim kampanyaları ile kişi ya da kurumların takdirini toplamaktadır

 

Palet üretimi istenen ebatlarda ve sayıda yspılmakta ve teslimatı firmamız güvencesi altında gerçekleştirilmektedir. Gıda sektöründe daha da sıklıkla tercih edilen plastik palet üretimi son teknoloji makinalarımız ve çalışanlarımızın ellerinden çıkmaktadır.

 

 Plastik Palet Satışı

İstanbul ve çevre illerde hizmet veren firmamız, 1994 yılından bu yana palet alımı ve satışı yapmaktadır. Kaliteli malzemeler ile üretilen her bir palet, firmamız güvencesinde teslim edilmektedir.

Altını önemle çizmek ve tekrar vurgulamak gerekir ise, üretilen plastik paletler hem kullanım kolaylığı, hem uzun soluklu olması hem de insan sağlığına elverişli olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Aynı zamanda sıfır ve de ikinci el palet satışı yapan firmamız, finansal açıdan da müşterilerinin beğenisini toplamaktadır. İrtibat numaraları ile kurulacak kontak sonrası, güleryüzlü hizmet anlayışı ile hareket eden müşteri temsilcilerimiz vasıtası ile gerekli bilgiler alınmaktadır.

 

Uygun fiyatlar ve uzun soluklu kullanım kolaylıkları ile uzun yıllar sektöre yön verecek bir firma olacağımızın altını ehemmiyetle çizmek isteriz.

Call Now ButtonTıkla Ara